انجمن روشن دلان


این بخش شامل صدها کتاب رایگان صوتی رشته روانشناسی و مشاوره می باشد، که می توانید با عضویت رایگان در انجمن روان بنیان دانلود نمائید.

پرسشنامه و آزمون


ترجمه پرسشنامه و آزمون به جای فرم ها و تکالیف سایت روان بنیان جهت تکمیل خدمات پژوهشی خود بخشی را به پاسخگویی به تقاضای ترجمه پرسشنامه و آزمون ز جانب شما همکاران اختصاص داده است.

کارگاه و سمینار آموزشی


در این بخش کارگاه ها مطرح جهت شرکت، معرفی می شود. همکارانی که قصد معرفی کارگاه های خود را در سایت و انجمن روان بنیان دارند،پیشنهاد خود را در قسمت ارتباط با ما ارسال نمایند.

مشاوره و روان درمانی


انجمن روان بنیان بخشی را به سوالات شما عزیزان اختصاص داده است. ضمن اینکه جدیدترین اطلاعات را در زمینه مشکلات حیطه خانواده، تحصیلات و شغلی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

جدیدتریــن اخبــــار

 • 28خرداد

  معرفی 21 سایت مطرح خارجی در زمینه اختلال بیش فعالیت و کمبود توجه

  در این بخش سایت روان بنیان با بررسی وبلاگ ها و سایت ها،21 سایت و وبلاگ مطرح را جهت استفاده درمانگران و محققین گرامی معرفی کرده است

 • 21خرداد

  اوج لذت جنسی چیست؟

  اوج لذت جنسی حالت فرح‌بخش روانی و جسمانی است که در اثر تحریک جنسی به دست می‌آید و با انزال، سرخ شدن یا تشنج همراه است.

 • 20خرداد

  تمايلات جنسي کاهش نمي‌يابد

  با افزايش سن تمايلات جنسي کاهش نمي‌يابد. درواقع خستگي، عادت يا حتي تغييرات هورموني هستند که سبب کاهش تمايلات مي‌شوند. براي آنکه ميل از دست رفته را به دست آوريد کافي است اين مشکلات را برطرف کنيد.

 • 19خرداد

  آموزش صبر به کودکان

  مطالعات نشان می دهد که موفقیت و خوشبختی بسیاری از مردم منوط به موضوع صبر و به تأخیر انداختن لذت است و این موضوع باید توسط پدر و مادر و مربیان، بین ۳ تا ۶ سالگی بطور جدی به کودکان آموزش داده شود. در صورتی که این موضوع فرا گرفته نشود، احتمالاً کودکان ما به دو گرفتاری مبتلا می شوند.

مزایای خرید اشتراک ویژه

گروه روان بنیان جهت فراهم آوردن شرایط آسان در دانلود مطالب و دسترسی بدون محدودیت به هزاران مطالب از جمله پرسشنامه و آزمون ... انجمن روان بنیان را طراحی کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
بخشی از این مطالب رایگان بوده و با عضویت می توانید به آنها دسترسی داشته باشید، بخشی دیگر با پرداخت کمترین هزینه به صورت ماهیانه قابل دسترس خواهد بود.

این فرصت را از دست ندهید.    آموزش تصویری خرید اشتراک ویژه

درباره ما

روان بنیان


سایت و انجمن روان بنیان با هدف ارائه خدمات آموزشی از جمله آزمون، پرسشنامه، مقاله، کتاب، نرم افزار و .... در سال 1391 برای اولین بار فعالیت خود را آغاز نمود، و با حمایت های شما همکاران گرامی روز به روز خدمات ما حرفه ای تر و گستردگی آن نیز بیشتر خواهد شد.

بیشتر

تماس با ما


 • پشتیبانی از خرید شما

  9159 718 0935

  پاسخگویی به سوالات شما

  3352 680 0939

  ارسال درخواست پرسشنامه، آزمون و...


  ravanbonyan.com@gmail.com

 • پاسخگویی به سوالات و پشتیبـانی از خرید شما 24 ساعته می باشد.کاربر آنلاین بازید امروز بازدید این هفته بازید این ماه بازدید در سال بازدید کل
1 208 1131 7988 7988 7988