کانال تلگرام
روان بنیان
عضویت در کانال تلگرام روان بنیان

انجمن روشن دلان


این بخش شامل صدها کتاب رایگان صوتی رشته روانشناسی و مشاوره می باشد، که می توانید با عضویت رایگان در انجمن روان بنیان دانلود نمائید.

پرسشنامه و آزمون


ترجمه پرسشنامه و آزمون به جای فرم ها و تکالیف سایت روان بنیان جهت تکمیل خدمات پژوهشی خود بخشی را به پاسخگویی به تقاضای ترجمه پرسشنامه و آزمون ز جانب شما همکاران اختصاص داده است.

کارگاه و سمینار آموزشی


در این بخش کارگاه ها مطرح جهت شرکت، معرفی می شود. همکارانی که قصد معرفی کارگاه های خود را در سایت و انجمن روان بنیان دارند،پیشنهاد خود را در قسمت ارتباط با ما ارسال نمایند.

مشاوره و روان درمانی


انجمن روان بنیان بخشی را به سوالات شما عزیزان اختصاص داده است. ضمن اینکه جدیدترین اطلاعات را در زمینه مشکلات حیطه خانواده، تحصیلات و شغلی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

جدیدتریــن اخبــــار

آخریـــن مطــــــــــــــــــــالب

مزایای خرید اشتراک ویژه

گروه روان بنیان جهت فراهم آوردن شرایط آسان در دانلود مطالب و دسترسی بدون محدودیت به هزاران مطالب از جمله پرسشنامه و آزمون ... انجمن روان بنیان را طراحی کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
بخشی از این مطالب رایگان بوده و با عضویت می توانید به آنها دسترسی داشته باشید، بخشی دیگر با پرداخت کمترین هزینه به صورت ماهیانه قابل دسترس خواهد بود.

این فرصت را از دست ندهید.    آموزش تصویری خرید اشتراک ویژه

درباره ما

روان بنیان


سایت و انجمن روان بنیان با هدف ارائه خدمات آموزشی از جمله آزمون، پرسشنامه، مقاله، کتاب، نرم افزار و .... در سال 1391 برای اولین بار فعالیت خود را آغاز نمود، و با حمایت های شما همکاران گرامی روز به روز خدمات ما حرفه ای تر و گستردگی آن نیز بیشتر خواهد شد.

بیشتر

تماس با ما


  • پاسخگویی به سوالات شما

    3352 680 0939

    ارسال درخواست پرسشنامه، آزمون و...


    ravanbonyan.com@gmail.com

  • پاسخگویی به سوالات و پشتیبـانی از خرید شما 24 ساعته می باشد.کاربر آنلاین بازید امروز بازدید این هفته بازید این ماه بازدید در سال بازدید کل
1 150 150 3073 28235 28492