از دست ندهید

۱۰جامعه ستیز مشهور در تاریخ که ما را می ترسانند

نفر اول گری هیدنیک 

 

گری هیدنیک، زندانی برای خود داشت که در آن ۶ زن جوان را اسیر کرده بود. او آنها را مورد تجاوز قرار میداد و آنها را در مقابل دید هم و  یا با یکدیگر شکنجه میداد. در شب او این زنان جوان را در چاهی حبس می کرد و آن را با اشیاء تیز می پوشاند و در طول روز آنها را از چاه در می آورد و مورد تجاوز و شکنجه وحشتناک قرار میداد. او به انها  غذای سگ میداد و سرانجام اعضای قطعه قطعه شده این زنان را در یخچال ذخیره و به عنوان غذای سگ استفاده می کرد. همچنین کشف شد که گری هیدنیک بعد از کشتن هر زن سر و استخوان های بدنش را میچوشاند. 
ریورا یکی از ۶ قربانی هیدنیک بود که به ناچار به او در شکنجه ها کمک می کرد در ۲۳ مارچ ۱۹۸۷ ریورا، توانست هیدنیک را برای ملاقاتی موقتی با خانواده اش متقاعد کند.ریورا بلافاصله پس از ترک محل با ۹۱۱ تماس گرفت و اینگونه بود این جامعه ستیز دستگیر شد. 
گری هیدنیک سرانجام ۶ جولای ۱۹۹۹ در پنسیلوانیا با استفاده از  تزریق آمپول اعدام  و بعدها جسد او سوزانده شد.لازم به ذکر است که او در سال ۱۹۶۲ توسط بیمارستان نظامی به عنوان اختلال شخصیت اسکیزوئید تشخیص داده شد.

…ترجمه سایت روان بنیان…

 

                                                                               

                                                                                      نفر دوم جفری دامر                                                                                                                  

جفری دامر توسط پلیس پس از کشف جمجمه و لاشه انسان در خانه اش دستگیر شد. او ۱۵ مرد جوان را زندانی و به قتل رساند، برخی از این مردان جوان را  بعد از قتل مورد تجاوز قرار داده  و اندام های تکه تکه شده  آنها را در محلول اسید از بین می برد.همچنین مشخص شد که دامر مرده خواری می کرده و  به خوردن گوشت و اندام قربانیان علاقه زیاد  داشته است. او در ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۱ در حالی که مرد دیگری را فریب داده بود،دستگیر شد. در حین تلاش برای قتل این فرد او فرار کرد و توانست خود را به یک ماشین پلیس برساند. او به جرم قتل ۱۵ مرد جوان به حبس ابد محکوم شد. سرانجام در ۲۸ نوامبر ۱۹۹۴ به دست یک هم سلولی به قتل رسید.

به زودی سایر افراد معرفی می گردد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

دانلود پرسشنامه